JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA FIER

25,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA FIER.

Ka një sipërfaqje prej 21m² dhe është i organizuar në një dhomë të bollshme dhe një tualet.

Ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndryshëm si: zyre, parukieri etj.

Ka lokacion të favorshëm pasi ndodhet në qëndër të qytetit.

Jepet me qira me një çmim prej 25.000 Lek/total (i negociueshëm).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share