JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “PARTIZANI”, ELBASAN.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “PARTIZANI”, ELBASAN.
Jepet me qira ambient biznesi në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit.
Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 65 m2.
Çmimi i pronës është 20.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032245.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share