JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.

40,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.
Prona është e organizuar në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe është i favorshëm për çdo lloj investimi.
Sipërfaqja e tij është 55.9 m2.
Ambienti është lehtësisht i aksesueshëm dhe me aktivitet te mirë.
Jepet me qira për 40.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share