JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN KASTRIOTËT, TIRANË

2,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi i përshtatshëm për zyra, klinikë, call center dhe biznese të tjera. Ambienti ka një sipërfaqe prej 550 m² dhe ka orientim nga jug-perëndimi, kjo i jep mundësin që ambienti të ketë shum drit natyrale. Përbëhet nga shtatë ambjente të ndara, secila me tualetin e vet si dhe korridor lidhës për të gjitha ambjentet. Ambienti është i pa mobiluar, ka sistem ngrohje-ftohje qëndrore si dhe janë bërë rifinitura cilësore ekstra, izolim akustik dhe termik. Jepet me qira me cmimin 2000€\muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️0696011333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share