JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “THANAS ZIKO”, TIRANË.

30,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “THANAS ZIKO”, TIRANË.
Prona ndodhet në një zonë të qetë në kryeqytet.
Sipërfaqja e ambientit është 50 m2 dhe ndodhet në katin e parë.
Organizohet në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Prona jepet me qira për 30.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share