JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR. ARTAN LENJA, TIRANË

25,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në kompleksin Kontakt në mes të pallateve, dhe është vend i favorshëm e shumë i kërkuar, si një ndër komplekset më të mira të Tiranës. Ambienti ka dalje si nga ish-parku ashtu edhe në Rr. Artan Lenja. Ka një sipërfaqe prej 45 m² dhe jepet me qira për vetëm 25.000 lekë/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Shitur

Share në mediat sociale

Share