JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE MARINA, HIMARË

90,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE MARINA, HIMARË.

Ambienti ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 125 m2.

Është i përshtatshëm për shumë lloje aktivitetesh pasi ndodhet pranë rrugës nacionale.

Ambienti organizohet në dy pjesë: pjesa e brendshme ka një sipërfaqe prej 87 m2 dhe pjesa shtese e cila ka një sipërfaqe prej 38 m2.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share