JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE “RRUGA E DIBRËS”, TIRANË.

1,200 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE “RRUGA E DIBRËS”, TIRANË.
Prona është në një nga zonat me akses me të mirë në kryeqytet.
Ambienti ndodhet në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 130 m2.
Prona është e përshtatshme për çdo lloj biznesi.
Organizohet në: 1 ambient të bollshëm dhe 2 tualete.
Çmimi për qira është 1200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355697022840.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share