JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT”, TIRANË.

600 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK BULEVARDI “DESHMORËT E KOMBIT”, TIRANË.
Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme në kryeqytet.
Sipërfaqja e tij është 44.3 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi si: dyqane, zyra etj.
Jepet me qira për 600 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696011333.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share