JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA TODI SHKURTI, TIRANË.

80,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA TODI SHKURTI, TIRANË.

Ambienti ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 72 m2.

Është i përshtatshëm për shumë lloje aktivitetesh pasi ndodhet në rrugë kryesore.
Zona në të cilën ndodhet është lehtësisht e aksesueshme.
Ka funksionuar prej vitesh si market.

Ambienti organizohet në: 1 ambient edhe 1 tualet.

Cmimi: 80.000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696050092

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share