fbpx

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PASKUQAN.

3,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PASKUQAN.

Çmimi: 3000 euro neto / muaj
Sipërfaqja: 430 m²

Vendndodhja: Paskuqan

Ambienti ka dy porta hyrëse dhe është I ndarë në dy kate ,organizimi I tij konsiston në një open space + 1 tualet.Disponon sistem kapot dhe fasadë termike.Kati I pare është 430 m2 dhe I lartë 3.10m2 dhe ka 2 palë shkallë te brendshme për në katin e sipërm. Kati I dytë është 430 m2 dhe I lartë 3.10 m2. Eficensa energjitike e objektit është A++ . Ambienti është I ri dhe I mirë investuar
Ambienti ndodhet në rrugë kryesore dhe është shumë i aksesueshëm.
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientelë të gjerë për biznese , si: makina me qira apo shitje, magazinë , showroom etj

Për më shumë detaje na kontaktoni !
0697032241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share