JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent biznesi në lagjjen “Konferenca e Pezës”, Fier.
Ambjenti ka një sipërfaqje prej 24 m² dhe organizohet në një dhomë dhe një tualet.
Është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi. Jepet me qera me çmimin 20 000 lekë / muaj (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share