JEPET ME QIRA AMBJENT PËR ZYRA I INVESTUAR PRANË ETC, TIRANË. 550 EURO

550 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambjent për zyra i investuar pranë etc, Tiranë.

Ambjenti është i investuar, ndahet në 3 zyra dhe një ambjent pritjeje.

Çmimi : 550 EURO

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 7022840

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Zyrë
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share