JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

200 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN E BLIRAVE, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 75 m² dhe jepet me qira për 200euro/ muaj.

Ndodhet në katin e 3- të një pallati të ri të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355 69 20 45 100.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share