JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

13,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 Maj , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 67m² dhe jepet me qira për 13.000 Lekë/ muaj .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share