JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

15,000 LEK / m2

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN.

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri të mirëadministruar.

Organizohet në :
1 dhomë gjumi,
sallon + kuzhinë,
1 tualet dhe 1 ballkon.

Cmimi i qirasë është 15.000 lekë në muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone na kontaktoni në +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share