JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN

15,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 në lagjen 5 Maj, Elbasan.
Sipërfaqja e apartamentit është 60 m² e organizuar në 2 dhoma gjumi, kuzhinë + aneks, tualet dhe ballkon. Jepet me qira me çmimin prej 15 000 lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose nje vizitë në pronë na kontaktoni 069 204 5100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share