JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

10,000 LEK / Total

Përshkrimi

Jepet me qira apartament në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Apartamenti ndodhet në katin e 10 me një sipërfaqe prej 54 m² e organizuar në dhomë gjumi, dhomë pritje, kuzhinë e veçuar, ballkon dhe tualet.
jepet me çmimin prej 10 000 lekë/muaj
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 703 2241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  10
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share