JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJJEN “LIRI GERO”, FIER

17,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 në lagjjen “Liri Gero”, Fier.
Apartamenti ka një sipërfaqje prej 64 m² dhe është i organizur në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet në kat të dytë të një pallati ekzistues.
Jepet me qira totalisht i mobiluar në kushte të mira.
Çmimi i qerasë është 17 000 lekë/ muaj (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni : +355 69 703 2247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share