JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, ELBASAN.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR, ELBASAN.
Apartamenti ka një lokacion të favorshëm sepse ndodhet në një nga zonat kryesore të qytetit.
Organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një mobilim bashkëkohor.
Sipërfaqja: 65 m2.
Çmimi i qirasë: 20.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share