JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

350 EUR / Total

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, rruga e Elbasanit, Tiranë. Apartamenti është rikonstruktuar së fundmi.
Organizohet në sallon dhe kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i mobiluar dhe është i pabanuar më parë.
Ofrohet me qira 350 euro / Muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 408 3999.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share