JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE BULEVARDI “FAN NOLI”, KORÇË.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 në bulevardin “Fan Noli”, Korçë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m². Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar dhe është i pabanuar më parë. Ofrohet me qira me vlerën mujore prej 20 000 Lekë / Muaj, i negociueshëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 408 3999.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share