JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK BLLOKU I RI I SPORTIT, KORÇË

14,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 tek blloku i ri i sportit, Korçë. Apartamenti ndodhet në katin e 4, në një zonë të qetë dhe të përshtatshme për të jetuar. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe 1 ballkone. Pjesërisht i mobiluar, i pajisur dhe me oxhak funksional. Jepet me qira për 10 000 lek/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 20 45 103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitur

Share në mediat sociale

Share