JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI ,TIRANË

35,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK BRRYLI ,TIRANË

Apartamenti ndodhet në katin e 4-rë të një pallati egzistues.

Sipërfaqja 60 m2.
Organizohet në një sallon + ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Apartamenti është rinovuar me dysheme parketi, mure të patinuara dhe vedrata e dyer të reja, banjo e riberë.

Ofrohet me cmim 35.0000 lekë/Muaj .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694035476

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share