JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MINE PEZA, TIRANË

300 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MINE PEZA, TIRANË

Organizohet në:
sallon + kuzhinë
1 dhomë gjumi
1 tualet
1 ballkon
Mobilim i ri dhe bashkëkohor.

Cmimi i qirasë është 300 Euro/muaj

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share