JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1PRANË SHKOLLËS “JANI MINGA”, VLORË.

15,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1PRANË SHKOLLËS “JANI MINGA”, VLORË.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të një pallati të mirë-administruar; në një nga zonat lehtësisht të aksesueshme të qytetit.
Prona ka një sipërfaqe prej 54 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet.
Apartamenti karakterizohet nga hapësira të bollshme dhe të mirë-ndriçuara.
Çmimi: 15.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share