JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO, TIRANË

350 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 në Don bosko tek vizion plusi me një sipërfaqe të brendshme prej 100 ndodhet në katin e 2. Organizohet në sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ofrohet me një qira mujore prej 350 Euro/muaj. Për më shumë informacione ose nje vizite në pronë na kontaktoni: +355 69 60 32 222.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share