JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE FIER.

30,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 në lagjen “Liri” Fier.

Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 120 m².

Organizohet në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Ndodhet në katin e 3-të, të një vile 4-katëshe.

Apartamenti është totalisht i mobiluar, me panel diellor dhe me monitorim kamerash sigurie 24/24.

ID e pronës: 12168

Çmimi: 30.000 Lek/Muaj ( I negociueshem).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355692045103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share