JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “11 JANARI”, FIER.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “11 JANARI”, FIER.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe është i organizuar në mënyrë të tillë: 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona ndodhet në katin e 2-të të një pallati ekzistues dhe jepet me qira i mobiluar.
Apartamenti vjen me një çmim prej 20.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697032247.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share