JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje.
Sipërfaqa e apartamentit është 84 m² e organizuar në 2 dhoma gjumi, kuzhinë+aneks, tualet dhe ballkon. Jepet me qira me çmimin prej 20 000 lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose nje vizzitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share