JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

200 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘KONGRESI ELBASANIT’.

Apartamenti ka një lokacion të favorshëm, në një zonë lehtësisht të aksesueshme.

Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon+ kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një mobilim bashkëkohor.

Sipërfaqja: 102m2.

Çmimi i qirasë: 200 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  7
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share