JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LUIGJ GURAKUQI , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë,1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe jepet me qira për 20.000 leke/muaj .

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri në një zonë që ofron të gjithë fasilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share