JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN FROSINA PLAKU, TIRANË.

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN FROSINA PLAKU, TIRANË.

Ndodhet në katin e 2-të të një pallati egzistues.
Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Është i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner.
Apartamenti në një zonë të aksesueshme.

Jepet me qira për 400 euro/muaj.

Apartamenti lirohet në daten 15 Nentor.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share