JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN PETI,TIRANË.

1,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN PETI,TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor.

Prona është e organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon, 1 dhomë garderobe, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Ambienti posedon dhe garazh.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 123m2.

Çmimi për qira është 1000 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share