JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “TRANSBALLKANIKE”, VLORË.

500 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “TRANSBALLKANIKE”, VLORË.
Apartamenti ka punime mjaft cilësore dhe ndodhet në një ndër zonat më të kerkuara të qytetit.
Prona ndodhet në katin e 2-të dhe është shumë i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Ka një sipërfaqe prej 117 m2 dhe organizohet në: 1 sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verandë 130 m2.
Çmimi—> 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share