fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PËRBALLË SHKOLLËS SË BASHKUAR, TIRANË

300 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar përballë Shkollës së Bashkuar, Tiranë.
Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje sëbashku me pjesën e ndërtimit dhe 2 tualete.
Apartamenti ka një lokacion të favorshëm në të cilën zona ku ndodhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Ndodhet në një pallat me punime cilësore dhe te pajisur me ashensorë.
Jepet me qira me një çmim prej 300 Euro / Muaj
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitur

Vendi

Share në mediat sociale

Share