JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 RR. DEDË GJO LULI, TIRANË

300 EUR / Muaj

Përshkrimi

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 84 m² dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor. Organizohet në sallon, kuzhinë, 2 dhoma, 2 tualete dhe ballkon. Jepet me qira totalisht i mobiluar me çmimin 300 €/muaj. Për më shumë informacione na kontaktoni

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitur

Share në mediat sociale

Share