JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANË.

600 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANË.

Apartamenti ka sipërfaqe 105 m2 dhe ndodhet në katin e 6-të .

Organizimi:
2 dhoma gjumi ,
sallon + kuzhinë,
1 tualet,
2 ballkone.

Është i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner.
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme.
Mundësi parkimi .

Jepet me qira për 600 euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696050092

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  6
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share