fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATË TIRANË

600 EUR / m2

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATË TIRANË

Çmimi: 600 EURO / MUAJ
+ Post parkimi (50 euro /muaj)

Vendndodhja:Rruga Peti, Tiranë

Banesa ndodhet në katin e 5-të të një pallati të mirë administruar . Apartamenti është i ri, dhe disponon arredim bashkëkohor.

Tipologjia 2+1
1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Korridor

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
Anisa Jaupi
☎️ 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share