JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

Apartamenti është I mobiluar dhe organizohet në :
1 dhomë gjumi,1 kuzhinë, 1 dhomë ndenje dhe sallon I brendshëm, 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile private.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 90 m² dhe jepet me qira për 400 Euro/muaj.
Preferohen të huaj ose çift.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share