JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANË “AIR ALBANIA STADIUM”, TIRANË.

600 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANË “AIR ALBANIA STADIUM”, TIRANË.
Sipërfaqja e apartamentit është 116 m2.
Apartamenti është i mobiluar dhe posedon gjithçka i nevojitet një familje.
Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete, 1 ballkon, gjithashtu dhe dhomën e gatimit që është e veçuar.
Pamja nga ballkoni dhe dritaret e apartamentit është mbresëlënëse, për shkak se shihet pylli i Tiranës.
Gjithashtu ky apartament ka aksese të lehta në: supermarkete, bare, restorante si dhe vendodhja e tij është shumë pranë shkollës së Gjuhëve të Huaja, universiteteve dhe qendrës së Tiranës.
Jepet me qira me një çmim prej 600 Euro/muaj, i negociueshëm.
Apartamenti disponon dokumenta të rregullta pronësie.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696050092.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share