JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT, TIRANË

350 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK KODRA E DIELLIT, TIRANË

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës.

Sipërfaqja e apartamentit është 90m².

Apartamenti është i rikonstruktuar dhe plotësisht i mobiluar.

Apartamenti organizohet në:
sallon + kuzhinë ,
2 dhoma gjumi,
1 tualet ,
1 ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin 2-të të një pallati pa ashensor.

Ofrohet me qira me cmim : 350 Euro/Muaj

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë mund të kontaktoni në numrin e telefonit : +355697032246

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share