fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + 2 POSTE PARKIMI,TIRANË.

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + 2 POSTE PARKIMI,TIRANË.

Çmimi: 400 Euro/muaj

Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e 9-të banimi.
Sipërfaqe 98 m2.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode.

Organizimi i brendshëm i apartamentit:
* sallon ndenje +kuzhinë, me dalje në ballkon
* 2 dhoma gjumi,
* 2 tualete

Në çmim përfshihet edhe 1 garazh me 2 poste parkimi

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎️ 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  9
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share