fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN ‘KONGRESI ELBASANIT’ , ELBASAN.

300 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN ‘KONGRESI ELBASANIT’ , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 3 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë 1 tualet dhe 1 ballkon .

Apartamenti ka mobilim bashkëkohor dhe ndodhet në një zonë që ofron të gjithë fasilitetet e nevojshme.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 100m², ndodhet në katin e tretë dhe jepet me qira për 300 Euro/muaj .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share