JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2, MYSLYM SHYRI, TIRANË

800 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2, MYSLYM SHYRI, TIRANË.

Apartamenti ndodhet përballë Drejtorisë së Policisë, Tiranë.

Një ndër zonat më të preferuara dhe të sigurta të Tiranës.

-Pallati ndodhet buzë rrugës kryesore,
-Pamje fantastike dhe e plotë nga të dy ballkonet e apartamentit,
-Kati i gjashtë (1 hyrje në cdo kat)
-Pallat i ri me ashensor,
-Sipërfaqe 135 m².

Organizohet në:
sallon + kuzhinë,
3 dhoma gjumi,
2 tualete,
2 ballkone.
Garazh i përfshirë në çmim.

Jepet me qira i mobiluar me çmimin 800 €/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  6
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share