JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NË DËRGUT ,SHKODËR

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira kati i 1 i një vile në Dërgut, Shkodër.
Hyrja organizohet në 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Sipërfaqja totale është 120 m2.
Hyrja ndodhet në katin e parë të vilës dhe ofrohet e pa mobiluar.
Vila ndodhet në një zonë të qetë për banim.
Çmimi i hyrjes është 20000 lekë/muaj .
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 4002428

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share