JEPET ME QIRA BAR-KAFE TEK KOMUNA E PARISIT, TIRANË

600 EUR / Total

Përshkrimi

Jepet me qira bar-kafe në rrugën Bilal Golemi, tek Komuna e Parisit, Tiranë. Ambienti ndodhet midis një kryqëzimi rrugësh, në një zonë me aktivitet të lartë. Sipërfaqja e brendëshme e tij është 67.5 m² dhe 40 m² është pjesa e verandës. Ofrohet i mobiluar dhe në gjëndje pune me klientel të rregullt. Çmimi për qira është 600€/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:☎️ 069 601 1333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitur

Vendi

Share në mediat sociale

Share