fbpx

JEPET ME QIRA DYQAN/AMBIENT BIZNESI TE LSI, TIRANË

2,500 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi te Blloku, Tiranë. Ambjenti është 47 m² + depo dhe tualet. Është i organizuar në 1 dhomë të madhe dhe tualet.
Për më shumë informacione ju ftojmë për një vizitë në pronë.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitur

Share në mediat sociale

Share