JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN 12, KORÇË.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira dyqan në lagjen 12, Korçë.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 36 m2 dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si butik, zyrë, klinikë dentare etj.
Jepet me qira me një çmim prej 20 000 Lekë / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Dyqan
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share