JEPET ME QIRA DYQAN TE PAZARI, KORÇË

25,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira dyqan te pazari, Korçë.
Dyqani ka një sipërfaqe prej 66 m2 i strukturuar ne dy kate. Ndodhet në një zonë shumë të favorshme për lloje të ndryshme biznesi. Ambjenti është i rikonstruktuar dhe ndodhet buzë rrugës. Në katin e 1 ndodhet një dhomë e madhe me tualet dhe kati -1 gjithashtu ka të njejtat përmasa. Jepet me qira me një çmim prej 25 000 Lekë / Muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Dyqan
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share